Filenin Sultanları’nda Eda Erdem Dündar’dan Giovanni Guidetti cevabı! ‘Özel bir şey yok’

FIVB Voleybol Milletler Ligi’nin 6’ncı maçında Sırbistan’ı 3-1 mağlup eden A Milli Kadın Voleybol Takımı’nda kaptan Eda Erdem Dündar açıklamalarda bulundu.

Giovanni Guidetti ile ilgili soruya kaptan Eda Erdem Dündar, “Hayır, aslında özel bir şey yok. Bizim için sadece kazanmamız gereken bir maçtı. Buraya geldiğimizde Dani bize VNL daha yeni başladığını, oynamamız ve her maçı kazanmamız gerektiğini söyledi. Buraya 4 maçı da kazanmaya geldik. İkisini kazandık umarım gelecek 2 maçı da kazanırız” cevabını verdi.

Sırbistan’ın çok iyi bir takım olduğunu vurgulayan Eda Erdem Dündar, “Bugün özel bir şey yoktu, tabii ki Sırbistan çok iyi bir takım onlara çok saygı duyuyoruz, çok iyi oyuncuları var, Dünya’nın en iyi takımlarından biriler ama biz sadece kendi voleybolumuzla ilgileniyoruz. Çünkü karşıyla ilgilenmeye başladığında kendi üzerindeki baskıyı artırırsın. Biz sadece kendimizle ilgilenmeye çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Son olarak taraftarlara desteklerinden dolayı teşekkür eden Eda Erdem Dündar, “Gecenin bu saatinde bizi desteklediğiniz için çok teşekkür ederiz. Yavaş yavaş ritmimizi bulmaya çalışıyoruz. Turnuva uzun, lütfen desteklerinizi esirgemeyin” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir